Курси косметолога у Вінниці

Для людей без медичної освіти є навчання на косметолога-естетиста, депіляції


Переваги навчання в Cosmolab


Заняття побудовані таким чином, що по завершенню випускники безболісно можуть включитися в робочий процес.

Прохождение курсов предполагает получение диплома с защитной голограммой и печатью учебного центра. Диплом на 2 языках: украинском и английском.

Ми візьмемо на себе турботу про пошук моделей для відпрацювання, забезпечимо якісною косметикою і інструментами, необхідними для успішного навчання.

Ми пропонуємо низькі ціни на навчання в Вінниці. При цьому дотримуємося високих стандартів викладання, прагнемо передати максимум знань.

Ми не працюємо за принципом «конвеєра». Міні-групи дозволяють лікарям-косметологам нашої школи приділити максимум уваги кожному учневі.

Співпрацюємо з косметологічними кабінетами і салонами краси. Допоможемо працевлаштуватися в Україні, але багато наших студентів віддають перевагу роботі за кордоном.


Стати володарем престижної добре оплачуваної професії за відносно короткий термін цілком реально. Наприклад, за кілька місяців можна опанувати одну зі спеціальностей в сфері косметології. Послуги косметолога зараз дуже затребувані і, відповідно, високо оплачуються.

Отримати таку професію можна, якщо пройти курс, запропонований школою косметології Cosmolab у Вінниці. Тут працюють професійні педагоги, що використовують на практиці новітні досягнення данної сфери. Стати слухачем школи можна незалежно від віку та наявності спеціальних знань. Головне щоб було бажання робити людей красивими та щасливими.

Навчання на косметолога-естетиста надає допуск до виконання базових косметологічних процедур, не вимагає диплома медика. Закінчивши курси за програмою, можна успішно працювати в салонах краси, виконуючи масажі і більшість процедур по догляду за шкірою (чистки, пілінги, маски і т.д.), які не потребують порушення її цілісності.

Якщо у вас є медична освіта, ваші можливості необмежені. Лікарі, медсестри і навіть студенти-медики можуть пройти підготовку за однією зі спеціальностей ін'єкційної косметології. Практична спрямованість навчальних програм і диплом, отриманий після закінчення навчання, дозволяють слухачам відразу ж приступити до самостійної роботи.

Школа буде корисна і вже практикуючим фахівцям, сприяючи вивченню ними нових практик. Це дозволить розширити перелік надаваних послуг. Пройшовши курси, ви отримаєте можливість додаткового заробітку, а хтось і зовсім вирішить змінити професію. Таким чином, курси косметолога - це двері в нове життя, що несуть задоволення від своєї діяльності і фінансову стабільність.
Вітаємо. Ваше повідомлення було успішно надіслано.
Помилка, будь ласка, повторіть. Ваше повідомлення не було надіслано.


Відгуки студентів

 • На курси косметологів записалася просто з інтересу, за компанію з подругою, хоча ніколи не збиралася міняти професію. Але заняття в школі були настільки цікаві, що я не на жарт захопилася. Після їх закінчення вирішила влаштуватися на підробіток за новою спеціальністю. Тепер у мене вже є невелика база своїх клієнтів, і я всерйоз стала замислюватися про те, щоб повністю перейти на цю роботу. Дуже вдячна своїм викладачам. Ще повернуся в Cosmolab за новими знаннями.

  Світлана
 • Дуже вдячна, за короткий термін отримала великий практичний досвід. Поки що допомагаю подругам здобути розкішний вигляд, до речі, їм дуже подобається. Думаю, в подальшому зайнятися косметологією серйозно.

  Олена
 • Дізналася багато нового, а головне отримала безцінні навички, які, сподіваюся, допоможуть мені отримувати додатковий заробіток. Вже є власні клієнти. Відмінна практична підготовка, отримана при навчанні, дозволила не помилитися під час проведення перших в моєму житті процедур.

  Ірина
 • Де пройти навчання вибирала дуже ретельно. Зупинила вибір на школі Cosmolab, так як чула про неї тільки позитивні відгуки, і не помилилася. Кваліфіковані викладачі, які приділяють увагу кожному слухачеві, перевершили всі мої очікування. Вчитися було дуже цікаво, а головне - результат. Сьогодні я вже приступила до роботи в салоні краси, сподіваюся досягти успіхів у своїй діяльності.

  Тетяна
 • Коли йшла на курси, не дуже розраховувала на результат. Але у мене все вийшло! І я вже приймаю клієнтів. Величезне спасибі школі Cosmolab, її викладачі - найкращі! Час навчання пролетів, як один день, настільки було цікаво і захоплююче. Обов'язково повернуся сюди ще!

  Ольга