Програма навчання депіляції


Воскова депіляція і шугарінг - незамінні послуги для більшості сучасних жінок. Підготовка майбутніх фахівців в навчальному центрі Cosmolab проводиться виключно дипломованими косметологами, за плечима яких сотні годин практики. В основі програми навчання лежать практичні заняття з відпрацюванням на моделях всіх проблемних зон: руки, ноги, пахви, бікіні, корекція брів та над губами.

На заняттях ви ознайомитеся з важливими принципами виконання безболісної депіляції, навчитеся підготовлювати робоче місце. Теоретична частина становить близько 5% курсу, включає інформацію про шкіру і структурі волосся, обговорення найбільш частих скарг клієнтів (запалення волосяних фолікулів, врослі волоски).


Переваги навчання в Cosmolab


Заняття побудовані таким чином, що по завершенню випускники безболісно можуть включитися в робочий процес.

Проходження курсів передбачає отримання диплома з захисною голограмою і печаткою навчального центру. Диплом на 2 мовах: українською та англійською

Ми візьмемо на себе турботу про пошук моделей для відпрацювання, забезпечимо якісною косметикою і інструментами, необхідними для успішного навчання.

Ми пропонуємо низькі ціни на навчання в Вінниці. При цьому дотримуємося високих стандартів викладання, прагнемо передати максимум знань.

Ми не працюємо за принципом «конвеєра». Міні-групи дозволяють лікарям-косметологам нашої школи приділити максимум уваги кожному учневі.

Співпрацюємо з косметологічними кабінетами і салонами краси. Допоможемо працевлаштуватися в Україні, але багато наших студентів віддають перевагу роботі за кордоном.

Ціни на навчання


«Воскова депіляція»

Вартість: 2000 Грн.
Тривалість: 2 дня.
Диплом: пластиковий на 2 мовах (укр / англ).

«Шугаринг»

Вартість: 2000 Грн.
Тривалість: 2 дня.
Диплом: пластиковий на 2 мовах (укр / англ).

«Воскова депіляція + шугаринг»

Вартість: 3000 Грн.
Тривалість: 2 дня.
Диплом: пластиковий на 2 мовах (укр / англ).

Поздравляем. Ваше сообщение было успешно отправлено.
Ошибка, пожалуйста, повторите. Ваше сообщение не было отправлено.


Відгуки випускників

  • На курси депіляції я звернула увагу тому, що не маю медичної освіти, але хочу реалізуватися саме в косметології. Мені здавалося, що це досить проста процедура, але насправді виявилося, що і тут існує багато тонкощів і нюансів. Всім, хто сумнівається, рекомендую не займатися самонавчанням, а звернутися за допомогою кваліфікованих фахівців.

    Марія Затхей
  • Тримаю в руках диплом, отриманий в школі Cosmolab, і не можу натішитися! Яка ж я молодець, що зважилася, і що опинилася саме в цьому місці! Терпляче і уважне ставлення викладача, бажання передати максимум знань, не залишають сумнівів в успіху.

    Віка