Курси ін'єкційної косметології

Зверніть увагу на те, що для проходження навчання ін'єкційним методикам необхідна медична освіта.


6 переваг навчання в COSMOLAB


Заняття побудовані таким чином, що по завершенню випускники безболісно можуть включитися в робочий процес.

Проходження курсів передбачає отримання диплома з захисною голограмою і печаткою навчального центру. Диплом на 2 мовах: українською та англійською.

Ми візьмемо на себе турботу про пошук моделей для відпрацювання, забезпечимо якісною косметикою і інструментами, необхідними для успішного навчання.

Ми пропонуємо низькі ціни на навчання в Вінниці. При цьому дотримуємося високих стандартів викладання, прагнемо передати максимум знань.

Ми не працюємо за принципом «конвеєра». Міні-групи дозволяють лікарям-косметологам нашої школи приділити максимум уваги кожному учневі.

Співпрацюємо з косметологічними кабінетами і салонами краси. Допоможемо працевлаштуватися в Україні, але багато наших студентів віддають перевагу роботі за кордоном.


Є питання? Дзвоніть прямо зараз!


Зворотній зв'язокІм'я*


Телефон*


Повідомлення


Вітаємо. Ваше повідомлення було успішно надіслано.
Помилка, будь ласка, повторіть. Ваше повідомлення не було надіслано.

Відгуки студентів

  • Я була моделлю у докторів на курсі ін'єкцій. Викладач контролює, виправляє і показує, як правильно виконувати процедуру, тому почувала себе в безпеці. Сміливо можу порекомендувати це місце як для бажаючих пройти навчання так і тим, хто хоче отримати якісну процедуру безкоштовно.

    Анна (модель)
  • Дуже рада, що знайшла в пошуку Cosmolab. Пройшла тут підготовку по ін'єкціям ботоксу і контурній пластиці, навчалася індивідуально. Викладачем був практикуючий доктор-косметолог, тому я отримала всю вичерпну інформацію щодо даних процедур.

    Валентина