Програма навчання мезотерпіі


На цьому курсі ви навчитеся колоти мезотерапію і біоревіталізацію обличчя і тіла основними техніками (на-паж, лінійно, папульною). Курс складається з двох частин: теоретичної та практичної. На теоретичній частині ви дізнаєтеся про всі деталі і нюанси процедури, особливості ін'єкцій по кожній із зон, дізнаєтеся які препарати ефективні і що саме необхідно використовувати в кожному конкретному випадку. Отримаєте документи необхідні для подальшої самостійної роботи з майбутніми клієнтами (в т. ч. договір). На практичній частині курсу студенти самостійно під наглядом викладача відпрацьовують мезотерапію наступних зон:

 • біоревіталізація обличчя;
 • зона шиї і декольте;
 • мезотерапія проблемних зон тіла;
 • мезотерапія волосистої частини голови;
 • паравертебральні ін'єкції (для посилення ефекту).

Ви самостійно відпрацюєте: 2 обличчя, 1 голову, 1 тіло. Проходження підготовки в школі косметології Cosmolab дає тверду впевненість учням в постановці руки, можливість перейти до надання послуг клієнтам безпосередньо після отримання диплома.Переваги навчання в Cosmolab


Заняття побудовані таким чином, що по завершенню випускники безболісно можуть включитися в робочий процес.

Проходження курсів передбачає отримання диплома з захисною голограмою і печаткою навчального центру. Диплом на 2 мовах: українською та англійською

Ми візьмемо на себе турботу про пошук моделей для відпрацювання, забезпечимо якісною косметикою і інструментами, необхідними для успішного навчання.

Ми пропонуємо низькі ціни на навчання в Вінниці. При цьому дотримуємося високих стандартів викладання, прагнемо передати максимум знань.

Ми не працюємо за принципом «конвеєра». Міні-групи дозволяють лікарям-косметологам нашої школи приділити максимум уваги кожному учневі

Співпрацюємо з косметологічними кабінетами і салонами краси. Допоможемо працевлаштуватися в Україні, але багато наших студентів віддають перевагу роботі за кордоном.

Ціни на навчання


«Мезотерапія база»

Вартість курсу: 3000 грн + 1000 * грн (* собівартість препаратів для відпрацювання).
Тривалість: 2 навчальних дні (по 0,5 дня або 1 повний).

«Мезотерапія підвищення кваліфікації»

Вартість курсу: 2500 грн + 1000 * грн (* собівартість препаратів для відпрацювання).
Тривалість: 1 день.

Вітаємо. Ваше повідомлення було успішно надіслано.
Помилка, будь ласка, повторіть. Ваше повідомлення не було надіслано.


Відгуки наших випускників

 • Хочу висловити особливу подяку викладачеві Людмилі Миколаївній! Записуючись на курси мезотерапії навіть уявити не могла, що завдяки особливому підходу і продуманній програмі, за 1 день змогла освоїти ази такої непростої процедури. Нарешті я змогла знайти гідне застосування медичній освіті!

  Ірина Ярмоленко
 • У Вінниці, та й в Україні вцілому, досить непросто знайти високооплачувану роботу в якості терапевта. І ось, я зважилася спробувати себе в чомусь зовсім новому. Зайнятися мезотерапією порадила подруга, вона і порекомендувала мені курси Cosmolab. Пройшовшись трохи по теорії, ми перейшли безпосередньо до практичних занять. Удвічі приємніше від того, що все було цікаво і у мене виходило. Можливо, це саме те, що я шукала.

  Христинадоктор