Програма навчання ін'єкціям ботулотоксину


Навчання складається з двох частин: теоретичної та практичної. На теоретичній частині детально розберете показання, протипоказання, правила догляду після процедури, навчитеся правильно розводити токсин, будете знати які можуть бути ускладнення у випадку помилок і як їх швидко і без наслідків можна усунути. Зможете брати препарат ботулотоксину безпосередньо зі складу за спеціальною складської ціною. Дізнаєтеся, яку кількість препарату потрібно вводити в конкретну зону і як колоти зі 100% гарантією відсутності ускладнень. Буде вміти правильно вибирати точки для введення ботокса і дізнаєтеся всі тонкощі і секрети процедури.

Під час проходження практичної частини самостійно під контролем викладача відпрацюєте розмітку точок і введення токсину в зони:

  • лоб;
  • зона навколо очей ( "гусячі лапки");
  • міжбрівні зморшки.

Пройшовши курси в Cosmolab ви отримаєте диплом, впевненість в постановці руки і тверде розуміння всіх тонкощів процедури введення ботулотоксину.Переваги навчання в Cosmolab


Заняття побудовані таким чином, що по завершенню випускники безболісно можуть включитися в робочий процес.

Проходження курсів передбачає отримання диплома з захисною голограмою і печаткою навчального центру. Диплом на 2 мовах: українською та англійською

Ми візьмемо на себе турботу про пошук моделей для відпрацювання, забезпечимо якісною косметикою і інструментами, необхідними для успішного навчання.

Ми пропонуємо низькі ціни на навчання в Вінниці. При цьому дотримуємося високих стандартів викладання, прагнемо передати максимум знань.

Ми не працюємо за принципом «конвеєра». Міні-групи дозволяють лікарям-косметологам нашої школи приділити максимум уваги кожному учневі

Співпрацюємо з косметологічними кабінетами і салонами краси. Допоможемо працевлаштуватися в Україні, але багато наших студентів віддають перевагу роботі за кордоном.


Ціни на навчання


«Ін'єкції ботулотоксину» (база)

Вартість: 3000/4000 грн (в групі / індивідуально) + 1000 * грн (* собівартість препаратів для відпрацювання).
Тривалість: 2 дні (по 0,5 дня або 1 повний).

"Підвищення кваліфікації"

Вартість: 2000/3000 грн (в групі / індивідуально) + 1000 * грн (* собівартість препаратів для відпрацювання).
Тривалість: 1 день.Ім'я*


Телефон*


Вітаємо. Ваше повідомлення було успішно надіслано.
Помилка, будь ласка, повторіть. Ваше повідомлення не було надіслано.


Відгуки наших випускників

  • Курси ботулінотерапіі, які я пройшла в школі Cosmolab, стали початком мого нового життя. Я нарешті зважилася піти з лікарні, де працювала за копійки. Зараз працюю в салоні, але планую відкрити власну справу в сфері ін'єкційної косметології. Дуже вдячна долі, що звела мене з чудовими людьми, які не тільки вчили нас правильно робити уколи, а й ділилися всіма секретами своєї майстерності.

    Людмила Орел