Програма курсу естетичної косметології


Базовий курс косметолога-естета в школі Cosmolab - максимум практичного відпрацювання по кожній з тем. Теоретична частина безумовно присутня, але виключно саме найважливіше і необхідне. Це основи анатомії та біохімії.

Ви навчитеся робити масаж обличчя основними техніками (класичний, по Жаке, anti Age, лімфодренажний). Будете чітко розуміти, як наносити косметичні маски, і яка маска підходить конкретному клієнтові (з куперозом, з жирною, сухою або комбінованою шкірою, яку маску потрібно робити для вікової шкіри). Здобудете навик готувати і наносити листові маски, альгінатні, парафінові, доглядові і для конкретних проблем. Освоїте основні апаратні техніки в косметології. Пройдете Дарсонваль, озонотерапію, мікроструми, фонофорез, світлотерапії, ультразвуковий скрабер, кріотерапію, мікродермабразію. Викладачі розкажуть, як підготувати шкіру обличчя перед процедурою, роблячи гомажі, брашінг, як правильно вмивати клієнтів, робити демакіяж і збирати анамнез. Зробите всі види чисток обличчя і спини: ультразвукову (апаратну), мануальну, комбіновану.

Окрему увагу відведено роботі з проблематикою: - віковими клієнтами, акне в активній фазі, постакне, куперозом. У вас буде гранично чітке уявлення про те, які є косметичні засоби (незалежно від бренду-виробника) і яке завдання конкретно вирішує кожне з них.

Програма навчання включає підбір ефективного домашнього догляду. Ви дізнаєтеся, які є пілінги і навчитеся їх правильно робити. Зможете запропонувати клієнтам СПА процедури: обгортання і скрабірованіе.

Вас навчать корекції і фарбуванню брів, а також депіляції усіма видами воску. У подарунок до цього курсу йде навчання шугарінгу.Переваги навчання в Cosmolab


Заняття побудовані таким чином, що по завершенню випускники безболісно можуть включитися в робочий процес.

Проходження курсів передбачає отримання диплома з захисною голограмою і печаткою навчального центру. Диплом на 2 мовах: українською та англійською

Ми візьмемо на себе турботу про пошук моделей для відпрацювання, забезпечимо якісною косметикою і інструментами, необхідними для успішного навчання.

Ми пропонуємо низькі ціни на навчання в Вінниці. При цьому дотримуємося високих стандартів викладання, прагнемо передати максимум знань.

Ми не працюємо за принципом «конвеєра». Міні-групи дозволяють лікарям-косметологам нашої школи приділити максимум уваги кожному учневі.

Співпрацюємо з косметологічними кабінетами і салонами краси. Допоможемо працевлаштуватися в Україні, але багато наших студентів віддають перевагу роботі за кордоном.


Ціни на навчання


"Косметолог-естетист"

Ціна: 11500 грн + курси шугарингу в подарунок!
Тривалість: 2,5 місяці (через день).

"Косметологічні чистки обличчя"

Ціна: 3500 грн.
Тривалість: 2 тижні (5 навчальних днів).

Вітаємо. Ваше повідомлення було успішно надіслано.
Помилка, будь ласка, повторіть. Ваше повідомлення не було надіслано.


Відгуки наших випускників

  • Не поступила в універ. Щоб не втрачати рік, вирішила вчитися на косметолога. Зупинила вибір на Cosmolab і не помилилася. Минуло трохи більше 2-х місяців, а школа стала рідною. Тут дуже уважне ставлення до кожного слухача, а головне - можливість відпрацювати всі необхідні вміння на практиці. Викладачі просто закохані в свою справу, і передають цю любов нам. Думаю, що тепер саме з цією професією я зв'яжу своє життя.

    Наталя Цурпал
  • Я пройшла курс базової косметології в лютому. Була здивована великою кількістю вправ на моделях. Чисто, приємно і професійно. Атмосфера в школі дуже хороша. Порадувало невелика кількість людей у групі (всього 4 людини), що дозволило викладачеві приділити увагу кожному учневі.

    Антоніна Сахно