Програма навчання контурній пластиці


Курс конструктивної пластики в школі косметології Cosmolab - це максимально практична програма, яка складається з двох частин: теоретичної та відпрацювань на моделях. Навчання можуть пройти люди, що уже мають або отримуютья освіту в мед. ВУЗі. На теоретичній частині вивчають, повторюють основи анатомії людини; окрема увага відведена потенційно проблемним зонам. Під час занять зрозумієте, як можна перевірити, чи не потрапляєте в судину при збільшенні губ. Також ознайометесь з основними брендами виробників філерів, і будете мати чітке уявлення про те, який засіб необхідний для конкретних задач (скули, губи, носогубка). Навчестесь розуміти, яка кількість філеру необхідна на конкретній зоні.

На практичній частині навчитеся самостійно під строгим контролем лікаря-косметолога проводити такі маніпуляції:

  • збільшення обсягу губ - 2 моделі;
  • коригувати контур губ - 1 модель;
  • заповнювати носогубні складки - 1 модель;
  • заповнювати глибокі зморшки (шия, лоб або зона навколо очей) - 1 модель.

Пройшовши навчання, ви будете вміти якісно збільшувати губи лінійною і віяловою техніками. Будете впевнено себе почувати з будь-яким своїм майбутнім клієнтом. А отримавши диплом, зможете купувати препарати на складах за спеціальною ціною (доступна тільки сертифікованим косметологам).Переваги навчання в Cosmolab


Заняття побудовані таким чином, що по завершенню випускники безболісно можуть включитися в робочий процес.

Проходження курсів передбачає отримання диплома з захисною голограмою і печаткою навчального центру. Диплом на 2 мовах: українською та англійською

Ми візьмемо на себе турботу про пошук моделей для відпрацювання, забезпечимо якісною косметикою і інструментами, необхідними для успішного навчання.

Ми пропонуємо низькі ціни на навчання в Вінниці. При цьому дотримуємося високих стандартів викладання, прагнемо передати максимум знань.

Ми не працюємо за принципом «конвеєра». Міні-групи дозволяють лікарям-косметологам нашої школи приділити максимум уваги кожному учневі.

Співпрацюємо з косметологічними кабінетами і салонами краси. Допоможемо працевлаштуватися в Україні, але багато наших студентів віддають перевагу роботі за кордоном.


Ціни на навчання


"Контурна пластика база"

Вартість: 3000/4000 грн (в групі / індивідуально) + 1000 * грн (* собівартість препаратів для відпрацювання).
Тривалість: 2 дня (по 0,5 дня або 1 повний).

"Контурна пластика канюля"

Вартість: 3000/4000 грн (в групі / індивідуально) + 2200-3200 * грн (* собівартість препаратів для відпрацювання).
Тривалість: 1 день.

"Підвищення кваліфікації"

Вартість: 2000/3000 грн (в групі / індивідуально) + 1000 * грн (* собівартість препаратів для відпрацювання).
Тривалість: 1 день.

Вітаємо. Ваше повідомлення було успішно надіслано.
Помилка, будь ласка, повторіть. Ваше повідомлення не було надіслано.


Відгуки наших випускників

  • Так як контурна пластика - одна з найбільш затребуваних послуг на ринку сучасної косметології, зупинила свій вибір саме на ній. Школу знайшла в інтернеті, сподобалася навчальна програма, практична орієнтованість курсів. В якості моделі запросила свою хорошу знайому. Вона з гідністю витримала всі «випробування», залишилася задоволена результатом 🙂 Значить, я не дарма витратила кошти і гроші, зможу знайти застосування отриманим знанням!

    Дарина Остапчук
  • Уже другий рік на постійній основі проживаю і працюю в Польщі. Так як у мене є медична освіта, прийняла рішення навчитися і надавати більш дорогі послуги. Дивно, але мій тутешній роботодавець порекомендував пройти навчання мезотерапії саме в Україні. Мовляв якість вища, а про ціну і зовсім немає сенсу говорити. Була рада знову опинитися в рідній Вінниці! Повертаюся назад з позитивними емоціями і сповнена впевненості в своїх професійних здібностях. Спасибі всьому персоналу школи за співпрацю!

    Вікторія