Відгуки про школу Cosmolab


Не поступила в універ. Щоб не втрачати рік, вирішила вчитися на косметолога. Зупинила вибір на Cosmolab і не помилилася. Минуло трохи більше 2-х місяців, а школа стала рідною. Тут дуже уважне ставлення до кожного слухача, а головне – можливість відпрацювати всі необхідні вміння на практиці. Викладачі просто закохані в свою справу, і передають цю любов… Читать далее “Наталя Цурпал”

Наталя Цурпал

Я пройшла курс базової косметології в лютому. Була здивована великою кількістю вправ на моделях. Чисто, приємно і професійно. Атмосфера в школі дуже хороша. Порадувало невелика кількість людей у групі (всього 4 людини), що дозволило викладачеві приділити увагу кожному учневі.

Антоніна Сахно

Я була моделлю у докторів на курсі ін’єкцій. Викладач контролює, виправляє і показує, як правильно виконувати процедуру, тому почувала себе в безпеці. Сміливо можу порекомендувати це місце як для бажаючих пройти навчання так і тим, хто хоче отримати якісну процедуру безкоштовно.

Анна (модель)

Дуже рада, що знайшла в пошуку Cosmolab. Пройшла тут підготовку по ін’єкціям ботоксу і контурній пластиці, навчалася індивідуально. Викладачем був практикуючий доктор-косметолог, тому я отримала всю вичерпну інформацію щодо даних процедур.

Валентина

Хочу висловити особливу подяку викладачеві Людмилі Миколаївній! Записуючись на курси мезотерапії навіть уявити не могла, що завдяки особливому підходу і продуманній програмі, за 1 день змогла освоїти ази такої непростої процедури. Нарешті я змогла знайти гідне застосування медичній освіті!

Ірина Ярмоленко

У Вінниці, та й в Україні вцілому, досить непросто знайти високооплачувану роботу в якості терапевта. І ось, я зважилася спробувати себе в чомусь зовсім новому. Зайнятися мезотерапією порадила подруга, вона і порекомендувала мені курси Cosmolab. Пройшовшись трохи по теорії, ми перейшли безпосередньо до практичних занять. Удвічі приємніше від того, що все було цікаво і у… Читать далее “Христина”

Христина

Курси ботулінотерапіі, які я пройшла в школі Cosmolab, стали початком мого нового життя. Я нарешті зважилася піти з лікарні, де працювала за копійки. Зараз працюю в салоні, але планую відкрити власну справу в сфері ін’єкційної косметології. Дуже вдячна долі, що звела мене з чудовими людьми, які не тільки вчили нас правильно робити уколи, а й… Читать далее “Людмила Орел”

Людмила Орел

Так як контурна пластика – одна з найбільш затребуваних послуг на ринку сучасної косметології, зупинила свій вибір саме на ній. Школу знайшла в інтернеті, сподобалася навчальна програма, практична орієнтованість курсів. В якості моделі запросила свою хорошу знайому. Вона з гідністю витримала всі «випробування», залишилася задоволена результатом  Значить, я не дарма витратила кошти і гроші, зможу знайти… Читать далее “Дарина Остапчук”

Дарина Остапчук

Уже другий рік на постійній основі проживаю і працюю в Польщі. Так як у мене є медична освіта, прийняла рішення навчитися і надавати більш дорогі послуги. Дивно, але мій тутешній роботодавець порекомендував пройти навчання мезотерапії саме в Україні. Мовляв якість вища, а про ціну і зовсім немає сенсу говорити. Була рада знову опинитися в рідній… Читать далее “Вікторія”

Вікторія

На курси депіляції я звернула увагу тому, що не маю медичної освіти, але хочу реалізуватися саме в косметології. Мені здавалося, що це досить проста процедура, але насправді виявилося, що і тут існує багато тонкощів і нюансів. Всім, хто сумнівається, рекомендую не займатися самонавчанням, а звернутися за допомогою кваліфікованих фахівців.

Марія Затхей

Тримаю в руках диплом, отриманий в школі Cosmolab, і не можу натішитися! Яка ж я молодець, що зважилася, і що опинилася саме в цьому місці! Терпляче і уважне ставлення викладача, бажання передати максимум знань, не залишають сумнівів в успіху.

Віка

На курси косметологів записалася просто з інтересу, за компанію з подругою, хоча ніколи не збиралася міняти професію. Але заняття в школі були настільки цікаві, що я не на жарт захопилася. Після їх закінчення вирішила влаштуватися на підробіток за новою спеціальністю. Тепер у мене вже є невелика база своїх клієнтів, і я всерйоз стала замислюватися про… Читать далее “Світлана”

Світлана

Дуже вдячна, за короткий термін отримала великий практичний досвід. Поки що допомагаю подругам здобути розкішний вигляд, до речі, їм дуже подобається. Думаю, в подальшому зайнятися косметологією серйозно.

Олена

Де пройти навчання вибирала дуже ретельно. Зупинила вибір на школі Cosmolab, так як чула про неї тільки позитивні відгуки, і не помилилася. Кваліфіковані викладачі, які приділяють увагу кожному слухачеві, перевершили всі мої очікування. Вчитися було дуже цікаво, а головне – результат. Сьогодні я вже приступила до роботи в салоні краси, сподіваюся досягти успіхів у своїй… Читать далее “Тетяна”

Тетяна

Коли йшла на курси, не дуже розраховувала на результат. Але у мене все вийшло! І я вже приймаю клієнтів. Величезне спасибі школі Cosmolab, її викладачі – найкращі! Час навчання пролетів, як один день, настільки було цікаво і захоплююче. Обов’язково повернуся сюди ще!

Ольга

Дізналася багато нового, а головне отримала безцінні навички, які, сподіваюся, допоможуть мені отримувати додатковий заробіток. Вже є власні клієнти. Відмінна практична підготовка, отримана при навчанні, дозволила не помилитися під час проведення перших в моєму житті процедур.

Ірина