Програма навчання тредліфтингу


Навчання армування мезонитками - один з найскладніших курсів в нашій школі. Ця процедура найприбутковіша для доктора-косметолога. Навчатися армувати 3Д-нитками можна в лише разі, якщо у вас є медична освіта.

Курс складається з теорії, маніпуляцій на спеціальному тренажері і практичного відпрацювання на моделях. Навчальний центр Cosmolab допомагає студентам з пошуком моделей (є велика база бажаючих потрапити на процедури).

На практичній частині ви відпрацюєте армування обраної зони необхідними нитками (їх довжина і кількість варіює).

В результаті у вас буде пакет документів, необхідних для того, щоб бути юридично захищеним перед клієнтом. Також схеми армування кожної із зон, диплом двома мовами, впевненість і твердий навик встановлення мезониток.


Переваги навчання в Cosmolab


Заняття побудовані таким чином, що по завершенню випускники безболісно можуть включитися в робочий процес.

Прохождение курсов предполагает получение диплома с защитной голограммой и печатью учебного центра. Диплом на 2 языках: украинском и английском.

Ми візьмемо на себе турботу про пошук моделей для відпрацювання, забезпечимо якісною косметикою і інструментами, необхідними для успішного навчання.

Ми пропонуємо низькі ціни на навчання в Вінниці. При цьому дотримуємося високих стандартів викладання, прагнемо передати максимум знань.

Ми не працюємо за принципом «конвеєра». Міні-групи дозволяють лікарям-косметологам нашої школи приділити максимум уваги кожному учневі

Співпрацюємо з косметологічними кабінетами і салонами краси. Допоможемо працевлаштуватися в Україні, але багато наших студентів віддають перевагу роботі за кордоном.

Ціни на навчання


«Тредліфтінг особи» (база)

Вартість: 4000 грн + 1000 * грн (* собівартість препаратів для відпрацювання).
Тривалість: 2 дня.

«Підвищення кваліфікації»

Вартість: 4000 грн + 1000 * грн (* собівартість препаратів для відпрацювання).
Тривалість: 1 день.

Вітаємо. Ваше повідомлення було успішно надіслано.
Помилка, будь ласка, повторіть. Ваше повідомлення не було надіслано.